Szkolenia kierowcówCelem kursów jest poprawa bezpieczeństwa w  przedsiębiorstwach
oraz ochrona pracodawcy podczas kontroli.

Profesjonalne szkolenie kierowców pozwala na znaczne usprawnienie pracy, dużą poprawę bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach transportowych oraz ochronę pracodawcy w przypadku kontroli. Dlatego nasza firma przygotowała dla Państwa atrakcyjną ofertę szkoleń dla kierowców, które odbywają się w formie indywidualnych kursów.

Na szkoleniach przekazujemy wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, dzięki czemu kierowcy są bardzo dobrze przygotowani do odpowiedniego przewozu osób lub rzeczy. Nie muszą też obawiać się sankcji karnych nałożonych na niego i pracodawcę. Podczas kursów poruszamy kwestie związane z obowiązkowymi przerwami i czasem odpoczynku kierowców oraz profesjonalnym przewozem drogowym. Omawiamy również naruszenia dotyczące czasu prowadzenia pojazdu.

Szkolenia, oferowane przez firmę Olender, prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która udzieli treściwych i wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie. Posiadamy innowacyjne podejście do naszych Klientów, dlatego szkolenia dla kierowców nie posiadają żadnych ram godzinowych – trwają do wyczerpania tematu i przeanalizowania wszystkich ważnych kwestii. Dzięki temu kierowcy mogą czuć się pewnie na drogach, gdyż uzyskana wiedza praktyczna i merytoryczna pozwala im na prawidłowe wykonywanie swoich obowiązków.

Dzięki kompleksowym szkoleniom, każdy kierowca będzie mógł wykazać się profesjonalną wiedzą i wysokimi kompetencjami, tak więc serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty.