Analiza czasu pracy kierowców - oferta

W ramach profesjonalnego Doradztwa Transportowego, firma Oleander oferuje Państwu rozliczanie czasu pracy kierowców, a także wszelką pomoc w rozstrzyganiu sporów z organami administracji publicznej – Policją, Urzędem celnym, Inspekcją Transportu Drogowego czy Strażą Graniczną. W skład oferty wchodzi także fachowa pomoc w uzyskiwaniu dokumentów i zezwoleń transportowych oraz usługi kadrowe dla przedsiębiorstw transportowych. Jako profesjonalna i wieloletnia firma, pomagamy Państwu w sprawach cywilnych i cywilno-prawnych, prowadzimy analizy rynków i audyty prawno-techniczne.

Oferta naszej firmy regularnie jest powiększana, ponieważ zależy nam na tym, by sprostać oczekiwaniom każdego naszego Klienta. Doradztwem transportowym zajmujemy się od lat, dlatego oferujemy Państwu profesjonalne szkolenia kierowców. Pozwolą one na przestrzeganie czasu prowadzenia i odpoczynków, a także stosowanie przepisów związanych z transportem drogowym. Ewidencja czasu pracy kierowców to kolejna usługa, którą znajdą Państwo w naszej rozległej ofercie, ponadto zawsze służymy fachowym doradztwem w zakresie interpretowania urzędowych przepisów transportowych. Świadczymy także usługi związane z prowadzeniem dokumentacji zgodnej z Kodeksem Pracy. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również usługi, jaką jest analiza czasu pracy kierowców.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z tej rozległej oferty i usług świadczonych na wysokim poziomie. Gwarantujemy zadowolenie i bardzo owocną współpracę.