KONTROLA ITD

Cofnięcie licencji, ogromne kary pieniężne – czyli jak bezpiecznie przetrwać kontrolę? 

Oferujemy Państwu profesjonalne przygotowanie do kontroli ITD, co pozwoli na uniknięcie wysokich sankcji karnych i mandatów. Kontrole itd na drogach są coraz bardziej powszechne. Często są one powodem stresu, jednak współpraca z naszą firmą pomoże Ci wyjść z takiej sytuacji obronną ręką. Dzięki dobremu przygotowaniu itd kontrola w firmie przebiegnie pozytywnie, co pozwoli na uniknięcie poważnych konsekwencji. Podpowiemy, jakich dokumentów będą Państwo potrzebować, a także jak szybko i sprawnie uzupełnić ewentualne braki w dokumentacji. Działamy błyskawicznie, dlatego wystarczy jeden telefon do naszej firmy, a natychmiast zaczniemy działać.

Z doświadczenia wiemy, że najwięcej błędów inspektorzy znajdują na wykresówkach. Właściwie przygotowanie wykresówek może mieć istotny wpływ na to, jak będzie przebiegać kontrola itd w firmie. Firma Oleander pomoże Państwu odnaleźć ewentualne błędy w wykresówkach i skutecznie je naprawić. Sprawdzimy również wszystkie pozostałe dokumenty, które mogą zainteresować ITD, a więc: ubezpieczenie OC, certyfikat kompetencji zawodowych, akta pracownicze kierowców czy wykaz samochodów używanych do przewozu osób bądź rzeczy.

Odpowiednie przygotowanie do kontroli jest bardzo ważne, ponieważ uchybienia – nawet te niewielkie – mogą powodować wielokrotne mandaty, wysokie grzywny, a nawet utratę certyfikatu kompetencji zawodowych i odebraniem licencji przewoźnika. Konsekwencje mogą więc być bardzo poważne. Z firmą Oleander każda kontrola itd będzie przebiegać pomyślnie i bezproblemowo, dlatego zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług.

 

Współpraca z firmą doradczą Olender to gwarancją sukcesu Twojej firmy.