Kancelaria prawna w transporcie

Kancelaria prawna Olender oferuje profesjonalne usługi, które gwarantują fachową pomoc prawną w transporcie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, możemy zagwarantować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy ochronę firm przed nieuczciwymi i nierzetelnymi kontrahentami, a także przed bezpodstawnymi roszczeniami kontrahentów, pracowników i firm leasingowych. Wśród naszych usług znajduje się również windykacja wraz z postępowaniem egzekucyjnym i zabezpieczeniem należności, również w sytuacjach, gdy ubezpieczyciel zaniżył odszkodowanie lub nie wypłacił go w ogóle. Nasza kancelaria prawna zajmuje się dochodzeniem odszkodowań w sprzęcie i towarze w razie wypadków drogowych.

Prócz tego reprezentujemy Klientów i firmy przed sądami – administracyjnymi, cywilnymi, sądami pracy oraz sądami gospodarczymi. Zapewniamy profesjonalne przygotowanie niezbędnej dokumentacji związanej z Krajowym Rejestrem Sądowym, jednocześnie oferując profesjonalne porady wraz ze wskazywaniem zagrożeń i korzyści.